Menu Contact

Sustainable Pittsburgh

307 Fourth Avenue, Suite 1500
Pittsburgh, PA
15222

The following people have taken the I Am Sustainable Pittsburgh Pledge:


  1. Charles Bolden (Monessen)
  2. Yvonne Van Haitsma (Pittsburgh)
  3. Paul Hidinger (Cranberry TWP)
  4. Tyler Craig (Pittsburgh)
  5. Evelyn Gardner (Pittsburgh)
  6. Jennifer Pease (Brighton Heights)
  7. Carly Khanna (Arlington)
  8. Colin Hursen (Pittsburgh)
  9. Becky Ford (Pittsburgh, PA)
  10. Michelle Patrick (Findlay Township )
  11. Katherine Iannone (Moon Township)
  12. DANN FRANCIS STEWART (RENFREW PA)
  13. Danielle Tomer (Wexford)
  14. Patti McClellan (Zelienople)
  15. Carolann Marianna (Cranberry Township)
  16. Michaela Brown (Pittsburgh)
  17. Laura B Cherock (Sewickley)
  18. Justin Boyette (Philadelphia)
  19. Jessica Lewis (Pittsburgh)
  20. Loriel Klingensmith (Vandergrift)
  21. Susan Loucks (Pittsburgh)
  22. Mark Gostkowski (Cranberry Township)
  23. Kent Gordon (Wexford)
  24. Brady Garner (St Marys)
  25. Sarah Lansberry (Ross Township)
  26. John Graf (Central Catholic)
  27. Pam Smith (Saxonburg)
  28. Austin Ramsey (Shaler)
  29. Jill LaQuatra (Marshall Township)
  30. Dylan Shumaker (Monroeville)
  31. Domenic Lacerenza (Moon)
  32. Kimberly Smith (Gibsonia, PA)
  33. Robert White (Pittsburgh)
  34. Jack zagrocki (Central catholic)
  35. Jacob Stratiff (Central Catholic)
  36. Ryan (Pittsburgh)
  37. Jaime Miller (Pittsburgh)
  38. Taylor Lee Lewand (Pittsburgh)
  39. Linwei Yuan (Central catholic )
  40. Ashley Marsh (Pittsburgh)
  41. Haylee Widenhofer (Butler Pennsylvania )
  42. Brian Dzuban (Central Catholic )
  43. Dylan Junker (Pittsburgh)
  44. Wiley Wos (Central Catholic)
  45. Brooklyn Mazzoni (North Huntingdon)
  46. Brian Baker (Pittsburgh)
  47. Justin Schell (Moon Township)
  48. Dylan Junker (Moon Twp)
  49. Josh Merriman (Moon Twp)
  50. Kelly Ethridge (Moon Township )
  51. Samantha Kelley (Irwin)
  52. Reed Salada (Moon Township)
  53. Conner Craig (Coraopolis)
  54. Mark Hilderhoff (Coraopolis)
  55. Audrey Engle (Beaver Falls)
  56. Jordan Faux (Imperial)
  57. Holly Tamburo (Bethel Park)
  58. Liam Parrish (Central Catholic)
  59. Tyhir Royster (Central Catholic )
  60. Gabrielle Sliwinski (Moon Township)
  61. Maleah Williams (Hawthorn)
  62. Yasmin Purohit (Aleppo Township)
  63. Austin Beyerl (Central Catholic)
  64. Jordan Curry (Pittsburgh)
  65. James Hill (Churchill)
  66. John (Central Catholic)
  67. Michael Chirumbolo (Central Catholic)
  68. Tanner Foley (Central Catholic)
  69. Antone strothers (Central catholic )
  70. Evan Griffin (Central Catholic High School)
  71. Dontre jones (Central catholic )
  72. Daimere Stewart (Central Catholic High School)
  73. Johnathan Opalko (Central catholic )
  74. Jake Cebulak (Central Catholic)
  75. Nolan Sapos (Central catholic)
  76. Domenic Bertoni (Central Catholic)
  77. Domenic Bertoni (Central Catholic)
  78. Matt Miles (Central Catholic)
  79. Gianmarco Frezza (Central Catholic)
  80. Palmer Cuny (Central Catholic )
  81. Adam (Pittsburgh)
  82. Rose Homison (Cranberry Township)
  83. Samuel Patton (Pittsburgh)
  84. Tyler Royster (Central Catholic)
  85. Jack O'Toole (Central Catholic )
  86. Brady Ferguson (Coraoplolis)
  87. John (Central Catholic)
  88. Connor Sweeney (Central Catholic)
  89. Dennis Chibisov (Central Catholic)
  90. Galen Lovejoy (Central Catholic)
  91. Cameron Gentilcore (Central Catholic High School)
  92. Ted (Kondrich)
  93. Anthony Bonifate (Central Catholic)
  94. Ben Arnold (Central Catholic)
  95. Braidden Wanjiru (Central Catholic )
  96. Ezekiel Stuart (Brentwood)
  97. Nathan Jordan (Central Catholic)
  98. Jack budd (Central catholic )
  99. Michael DeLuca (Central Catholic )
  100. Ben Hudak (Central Catholic)
  101. Brayden Valladares (Central catholic )
  102. Javon Ayers (Central Catholic)
  103. Ricky Thomas (Central Catholic )
  104. Grant Cardamone (Central Catholic)
  105. James Marks (Central Catholic)
  106. John Adamczyk (Pittsburgh)
  107. Jacob. Whisner (Central Catholic)
  108. Andrew (Central catholic)
  109. Joseph bedortha (Central catholic )
  110. Jonathan Russell (Central Catholic)
  111. Jack Cherkes (Central Catholic)
  112. Alexander Navarro (Central Catholic )
  113. Josh Reder (Central catholic)
  114. Liam Kearney (Central Catholic)
  115. Ryan cooper (Central catholic)
  116. Eamon Straub (Central catholic)
  117. Dom Rapone (Central Catholic )
  118. Nate Kazienko (Central Catholic)
  119. Cole Christy (Central Catholic)
  120. John Hollihan (Central Catholic )
  121. Stephanie (Pittsburgh )
  122. Dominic Polsinelli (Central Catholic)
  123. Alexander Nguyen (Central Catholic)
  124. Aidan Demkee (Central Catholic )
  125. Jon Lowman (Central Catholic)
  126. John (Central catholic high school)
  127. Ashley DiGregorio (Pittsburgh)
  128. Gino Misiti (Central Catholic )
  129. Nolan Martino (Central Catholic High School)
  130. Sean Knipp (Central Catholic )
  131. Andres Vasquez (Central Catholic)
  132. Nico scalise (Pittsburgh)
  133. Chris Seekings (Central Catholic)
  134. Callen Adomitis (Central Catholic)
  135. Warren Sipe (Central Catholic)
  136. Noah Eakin (Central Catholic)
  137. Julius Meier (Central Catholic)
  138. Marco Morgano (Squirrel Hill, Pittsburgh)
  139. Carlo (Allison Park)
  140. John Price (Central Catholic)
  141. Nicholas Photo (Central Catholic)
  142. Nate Matthews (Central Catholic)
  143. Thomas Hartnett (Central catholic )
  144. Evan Griffin (PIttsburgh)
  145. Luke Parker (Central Catholic )
  146. Vinny Meinert (Turtle Creek)
  147. Billy Garrison (Central Catholic)
  148. Luke Cordisco (Central Catholic )
  149. Antonio Capone (Central Catholic)
  150. Alexei Hooks (Central Catholic )
  151. Patrick Brennan (Central Catholic)
  152. Elijah Blackburn (Ben Avon heights)
  153. @bendinkel (Pittsburgh Central Catholic )
  154. Conor Deasy (Central Catholic)
  155. Josh (Central Catholic)
  156. Darnell Bouie (Central Catholic High School)
  157. DeMont Davis (Central Catholic )
  158. Julian Pendergast (Central Catholic)
  159. Marco Marchionda (Cranberry Twp. )
  160. Stephen Hudock (Central Catholic)
  161. Sev B (Central Catholic)
  162. Sean (Central Catholic)
  163. Christian (Caparelli)
  164. Jack Kenny (Central Catholic)
  165. Casey Schorr (Central Catholic)
  166. Jack Cerra (Central Catholic)
  167. Michael Gleason (Central Catholic)
  168. David Lukac (Central Catholic)
  169. Jamie Chen (Pittsburgh)
  170. Christopher Samek (Central Catholic)
  171. Luke Robson (Central Catholic )
  172. Vincent Polsinelli (Central Catholic)
  173. Demarre Evans (Central Catholic High School)
  174. Vinny Tassari (Central Catholic)
  175. Tanner maue (Central Catholic)
  176. robin newcamp (central catholic )
  177. Tyler Stewart (Central Catholic )
  178. Henry Hayden Fisher (Central Catholic)
  179. Todd Oravitz (Central Catholic High School)
  180. Ian (Irwin)
  181. Nick Paluselli (Central Catholic )
  182. Colin Dorcak (Point point Breeze )
  183. Craig Jackson (Central Catholic)
  184. JP Sentner (Central Catholic)
  185. Sergio Visco (Central Catholic)
  186. Kieran Pawelak (Central Catholich )
  187. Luke Sill (Central Catholic High School)
  188. Donald P. (Central Caholic )
  189. Ryan Haggerty (Central Catholic)
  190. Chris Duca (Central Catholic)
  191. Anthony (Central Catholic )
  192. Cam Davis (Central Catholic)
  193. Blair Bean (Central Catholic)
  194. Ryan Murray (Central Catholic)
  195. Peter Koltas (Central Catholic)
  196. Joe Ebbert (Central Catholic)
  197. Roark Rembold (Central Catholic)
  198. Zach Sweeny (Central Catholic)
  199. Jon (Central Catholic)
  200. Sam Gatti (Central Catholic)
  201. Alex Gala (Central Catholic High School)
  202. Chris Wilkinson (Central Catholic)
  203. Nathaniel Perl (Forest Hills)
  204. Ian Thomas (Central Catholic )
  205. Colson Poillucci (Central Catholic)
  206. Michael sewecke (Sewickley )
  207. Vincent Scaglione (Pittsburgh)
  208. Mark Castelnovo (Central Catholic)
  209. Ryan Haver (Central Catholic)
  210. Nathan Maddigan (Munhall)
  211. Michael Byrne (Pittsburgh)
  212. David Synowka (Imperial)
  213. Joshua Revak (West Mifflin)
  214. John Lynch (Zelienople)
  215. Will Gatti (Central Catholic)
  216. Tim Olson (West Mifflin)
  217. Julian Navarro (Pittsburgh )
  218. Victor (Central Catholic)
  219. Julia Henry (Austintown, OH)
  220. Kenny Hardin (Central Catholic)
  221. Coleman (Pittsburgh)
  222. Kevin Jirachertchoowong (Central Catholic )
  223. Brian McGaffin (Central Catholic)
  224. John Cena (Pittsburgh)
  225. Steve Drabik (Freedom, PA)
  226. Toey (Pittsburgh)
  227. Vicki Sirockman (Baldwin, PA)
  228. Noah Brooks (Avalon)
  229. Hiroaki Hamajima (North Oakland)
  230. John S. Stakeley (Oakdale)
  231. Stephanie Sweat (Mt. Oliver)
  232. Monica Vandieren (Franklin Park PA)
  233. Lauren Schlusser (Pittsburgh )
  234. BeLinda N Berry (Pittsburgh)
  235. Yining Lyu (Pittsburgh)
  236. Jeffrey Zhang (Pittsburgh)
  237. Jess Friss (Pittsburgh)
  238. Nick McClure (Swissvale)
  239. Jasmin Lin (Ohio Township)
  240. Alexander Merryman (Coraopolis)
  241. Marcel Minutolo (Squirrel Hill)
  242. Christopher K. Raible (Gibsonia)
  243. SUZAN A BATZ (VALENCIA)
  244. Jeanne Hughes (Cranberry Township)
  245. Dawn (Ellwood City)
  246. Maura Oermann (Avalon, PA)
  247. Denise Smith (South Heights)
  248. Cynthia Caul (Pittsburgh)
  249. Jessica Mineard (Monaca)
  250. Julie Shuff (O'Hara Township, Pittsburgh, PA)
  251. Matthew Mischik (Cranberry Township)
  252. Janet Novosel (Cranberry Township)
  253. Dan McKnight (Cranberry Township)
  254. Paul Kovach (Pittsburgh)
  255. Katie Mazzocco (Upper St Clair)
  256. Stephanie Metzger (Shadyside)
  257. Margaret (Pittsburgh)
  258. Lisa Hites (New Castle)
  259. Rachel (Carnegie)
  260. Carmelena Moffa (Squirrel Hill)
  261. Eleanor Turi (Pittsburgh, PA)
  262. Carly Zelanko (Pittsburgh)
  263. Teresa Leatherow (Pittsburgh)
  264. Jessica Jankowski (Greenfield)
  265. Holly Hickling (Crafton, PA)
  266. Olivia Mundy (Friendship )
  267. Yingjie Sheng (Shadyside)
  268. Rhonda Smith (Pittsburgh)
  269. Tammy L. (Pittsburgh)
  270. Anne buzzelli (Pittsburgh)
  271. Justin O'Connor (Pittsburgh)
  272. William Lloyd (Monongahela, PA)
  273. William D Hoss Esq. III (The Burgh)
  274. Russ Brown (Neville Island, PA)
  275. Glenn Campbell (Pittsburgh)
  276. Stephanie Shanahan (Pittsburgh)
  277. Bill Lloyd (Pittsburgh, PA)
  278. Rick Walker (Baldwin, PA)
  279. Renee Jacesko (Castle Shannon, PA)
  280. Marianne Shablousky (Pittsburgh, PA)
  281. Kevin Sheridan (North Hills, PA)
  282. Sandy Miller (Ross Township, PA)
  283. JR Roche (Brentwood, PA)
  284. Bob Anderson (North Allegheny, PA)
  285. Anthony Didiano (Morningside, PA)
  286. Sean Neely (Pittsburgh)
  287. John Cope (New Kensington)
  288. Patrick Doering (Baldwin, PA)
  289. Eddie Dubis (Franklin Park)
  290. Sean (Pittsburgh (North Side))
  291. Loren Morgan (Greenfield)
  292. Bryan Hanrahan (Pittsburgh)
  293. Jarrod (Pittsburgh)
  294. MIchelle McGrane (New Kensington)
  295. Gregory Thomas (Pittsburgh)
  296. Br. Steven Barbaro (Pittsburgh)
  297. Johnny Rende (Pittsburgh)
  298. Gregg Spechtold (Pittsburgh)
  299. Kelly Maxwell (Wilmerding)
  300. MaryAnn Lynch (Pittsburgh)
  301. Kevin Sweeney (Pittsburgh)
  302. Charlotte Starkowicz (Brentwood)
  303. Greg Jelinek (Pittsburgh)
  304. Thomas Rowe (Pittsburgh)
  305. Matt Limbacher (Pittsburgh Pa )
  306. Kyle Shaffer (Pittsburgh)
  307. Aaron Markiewicz (Pittsburgh)
  308. Van-Toan (Pittsburgh)
  309. Sam limegrover (Jefferson hills)
  310. Byrd Graham (Pittsburgh )
  311. Adam Parrish (Chalfant)
  312. Ian Watson (Monroeville )
  313. Justin Greegus (Sewickley heights)
  314. Anthony Johnson (Pittsburgh )
  315. Giovanni (Pittsburgh)
  316. Will (Pittsburgh)
  317. Drew Cebulak (Oakmont)
  318. Joey Begg (Pittsburgh)
  319. Napat Kulruchakorn (Pittsburgh)
  320. Zach Lesniakowski (Pittsburgh )
  321. Max K (Verona)
  322. Justin Morgan (Pittsburgh)
  323. Erik Carlberg (Oakmont)
  324. Mary McCarty (Pittsburgh)
  325. Harry Sirockman (Baldwin, PA)
  326. David Wick (Forest Hills)
  327. Br. Tony Baginski (Pittsburgh)
  328. dave bodrog (wilkins township)
  329. Stephani Horey (West Homestead, PA)
  330. Mark Krotec (Pittsburgh PA)
  331. Justin Belardi (Pittsburgh)
  332. Sara Budacki (Pittsburgh)
  333. John Allen (North Versailles)
  334. Andy Macurak (Pittsburgh)
  335. Chuck Crummie (Pittsburgh)
  336. Ryan Buzzelli (Pittsburgh)
  337. CASSIE SIROCKMAN-BELL (PITTSBURGH, PA)
  338. Clark Webb (Shaler)
  339. Chris Champagne (Sarver)
  340. JoAnn Rizzo (Pittsburgh)
  341. Brook Bankes-Polk (Pittsburgh)
  342. Abby Lawler-Morycz (Mt. Lebanon)
  343. Annie Regan (Lawrenceville)
  344. Teresa Bradley (Pittsburgh)
  345. Ross (Pittsburgh)
  346. J Stockdale (Sewickley)
  347. Mary Peterson (Gibsonia)
  348. Ron Sarrick (Pittsburgh)
  349. Patrick Eberz (Mt. Lebanon)
  350. Kathryn Fantauzzi (Pittsburgh)
  351. shane freeman (bethel park, pa)
  352. Galen (Glenshaw)
  353. Trista (Pittsburgh)
  354. Kevin Brown (Pittsburgh)
  355. Jane Trout (pittsburgh)
  356. Alison Steele (Pleasant Hills)
  357. Paul (Pittsburgh)
  358. Anthony Saccamango (Pittsburgh)
  359. Virginia McGrath (Pittsburgh)
  360. Christopher Soult (Pittsburgh)
  361. Garrett Fabian (Sharpsburg)
  362. Samantha Rakovan (Pittsburgh)
  363. Tessa Klevens (Cheswick )
  364. Indigo Raffel (Pittsburgh)
  365. Kacy McGill (East Liberty, Pittsburgh)
  366. Michelle Rupert (Pittsburgh)
  367. Sarah M (Pittsburgh)
  368. Jon Nadle (Pittsburgh)
  369. Anna Zedar (Pittsburgh)
  370. Emma Yates (Pittsburgh)
  371. Lu Han (shadyside)
  372. Kevin Boyd (Indiana Twp)
  373. Kristina Boyd (Glenshaw)
  374. Christine Thayer-Miller (Zelienople)
  375. Olivia (Zelienople)
  376. Katherine A. Miller (Zelienople)
  377. Michaela Lies (Pittsburgh)
  378. Autumn Secrest (Swissvale)
  379. Jim Price (Scott Township)
  380. Lisa Kay Schweyer (Pittsburgh)
  381. Matthew Davenport (Pittsburgh)
  382. Adame Frances (Pittsburgh)
  383. Taylor Stessney (Pittsburgh)
  384. Emily (Pittsburgh)
  385. Jessica Smith (Pittsburgh)
  386. Andrew Hayhurst (Pittsburgh)
  387. Molly Kestner (Emsworth)
  388. Michael Roth (Pittsburgh)
  389. Ben Kistler (Squirrel Hill)
  390. Rachel Boss (Pittsburgh, PA)
  391. RJ (Bridgeville)
  392. Brett Morgan (Shadyside)
  393. Lujing Gao (Pittsburgh)
  394. Anna (Pittsburgh)
  395. Emily Palmer (Pittsburgh, PA)
  396. Sarah Swartz (Pittsburgh)
  397. Claire Knepshield (Aspinwall)
  398. Jason Baguet (Penn)
  399. Ryan Harvey (Imperial)
  400. Maureen Noyes (Sewickley )
  401. Gregory Omlor (Moon Twp.)
  402. Christina Smith (Wilkinsburg)
  403. Ieshia Irish (Pittsburgh)
  404. Eli Thomas (Pittsburgh)
  405. Erin Medvid (Bridgeville)
  406. Gregory lore (mckees rocks)
  407. Kristy Kwisnek (Verona)
  408. Jeannette Hickman (Pittsburgh, PA)
  409. Melinda Angeles (Pittsburgh)
  410. Annie Nagy (Pittsburgh)
  411. Stephanie Buka (Wexford)
  412. Michelle Marie Kotsagrelos (Bethel Park)
  413. Joy Smallwood (Pittsburgh)
  414. Brian Pinter (Pittsburgh)
  415. Katie (Pittsburgh)
  416. Delphine S. (Pittsburgh)
  417. shelley yugar (pittsburgh)
  418. Matthew Lasek (Hampton Township)
  419. Anthony Basilone (Cranberry Twp)
  420. Bonnie Siefers (Pittsburgh)
  421. DaMarkus Dixon (Northside, Pittsburgh)
  422. Jolene Washnock (Canonsburg )
  423. Melissa Wyatt (Weirton, WV)
  424. Tim Wyatt (Weirton)
  425. Rick Yount (Pittsburgh)
  426. Kevin Dehn (Freedom)
  427. Beth Edwards (Jefferson Hills)
  428. Kim Adams (Wilmington NC)
  429. Bennett (Meadville)
  430. Cynthia Walter (Greenburg)
  431. Franck Fotie (Allegheny)
  432. Erin Downey (Pittsburgh)
  433. Dominique Metcalfe (Trafford)
  434. Sarah Brown (Allison Park)
  435. Marna Owens (East Liberty)
  436. Adam S. (Pittsburgh)
  437. yvette (stanton heights)
  438. Lisa Johns (Cranberry Township)
  439. Daniel Dickerman (Bellevue)
  440. Jee Young Kim (Seoul)
  441. Qianyu Mo (City of Pittsburgh)
  442. Asaan zyhier (Mckeesport)
  443. Tosha (McKeesport)
  444. Christina Ambrosino (Pittsburgh )
  445. Patti (Canonsburg)
  446. Amanda Vargo (Upper St. Clair)
  447. Tiffany Kim (Pittsburgh, PA)
  448. Amma Ababio (Pittsburgh)
  449. Jessica Scoratow (Squirrel Hill)
  450. Stephen O (Pittsburgh)
  451. Ananya W Cleetus (Pittsburgh)
  452. Taylor Golden (McKeesport )
  453. ML Vargo (Pittsburgh)
  454. Tiffany Wu (Washington DC)
  455. Matthew Walker (Pittsburgh)
  456. Zachary Finder (Pittsburgh)
  457. Faith Nicholas (Pittsburgh)
  458. Marla Misch (Weirton, WV)
  459. Dante Barbetti (Pittsburgh)
  460. Nicholas Koebley (Wexford)
  461. Siraji Hassan (Pittsburgh)
  462. Sara Mannes (Carnegie)
  463. Andrew Scherbarth (Pittsburgh)
  464. Symphony Kendrick (Pittsburgh)
  465. Kailyn Chichilla (Pittsburgh)
  466. Sophie (Fox Chapel)
  467. Tessa Hochberg (Pittsburgh)
  468. Freesoul El Shabazz (Pittsburgh)
  469. Azania Lane-Majestic (Pittsburgh)
  470. Joshua Grail (Pittsburgh)
  471. Paige Golden (McKeesport)
  472. Anna Fireman (Pittsburgh )
  473. Emanule Cargile (Homestead, PA)
  474. Marcus McGinniss (Upper Saint Clair)
  475. Elizabeth Vargo (Pittsburgh)
  476. Sara Hess (Pittsburgh)
  477. Samantha Hartzman (Pittsburgh)
  478. JJ (pittsburgh)
  479. Carl Bender (McMurray)
  480. Shawn Wray (Apollo)
  481. Emily (Baldwin)
  482. Kathy Hrabovsky (Mt. Lebanon)
  483. John Trant (Mt Lebanon)
  484. ALEXIS (PITTSBURGH, PA)
  485. Brandon Dudt-Mulzet (Pittsburgh)
  486. Amanda Sopata (Pittsburgh)
  487. John Buckley (Fox Chapel)
  488. Susan Opferman (Bloomfield)
  489. Dr. Justin Griffith (Ben Avon Heights)
  490. Ellie (Pittsburgh)
  491. Annie Clough (Pittsburgh)
  492. Alec Rieger (Pittsburgh)
  493. Kate (Pittsburgh, PA)
  494. Linda Hansen (Pittsburgh)
  495. Scott Smith (Uptown)
  496. Zoë Marissen (Pittsburgh)
  497. Beth Seibel (Monroeville)
  498. Beth Dutton (McCandless)
  499. Sean (Pittsburgh)
  500. Alaina Emery (Pittsburgh )
  501. Diana Kamin (Pittsburgh (Castle Shannon))
  502. ronda zegarelli (Downtown Pittsburgh)
  503. Kari Morehouse (Pittsburgh)
  504. Rebecca Zeyzus (Bloomfield)
  505. John Buerkle Jr (Conway)
  506. David Lassman (Pittsburgh)
  507. David Dzombak (Pittsburgh)
  508. Gina Vensel (Pittsburgh)
  509. Françoise Lagasse (Fox Chapel)
  510. L. Blithe Brouwers (Pittsburgh)
  511. Terra Building Group (Pittsburgh)
  512. Lee Hipps (West View)
  513. Sarah Chappel (Pittsburgh)
  514. Cecily Zhu (Pittsburgh, PA)
  515. Rachel Filippini (Kiski Township)
  516. Ashleigh (Murrysville)
  517. Paul Fireman (Pittsburgh)
  518. Elaine Kramer (Mt. Lebanon)
  519. Donna Chappel (Wexford, PA)
  520. Garage Door Saloon (Jefferson Hills)
  521. Charlie Brauchler (Jefferson Hills )
  522. Sara Thompson (Pittsburgh)
  523. Julie Marquez-Bobchak (Pittsburgh, PA)
  524. Matthew Hartman (McCandless)
  525. Miriam Parson (Pittsburgh)
  526. Matthew (Carnegie)
  527. Jessica Tedrow (Verona, PA)
  528. Nancy Jones (Friendship)
  529. Lydia McShane (Pittsburgh)
  530. Rhonda Hall (Pittsburgh)
  531. Hayley Kile (Wilkinsburg)
  532. Kevin Chavous (Abington)
  533. Patty (Gibsonia)
  534. Chris Parzyck (Pittsburgh)
  535. Thaddeus Popovich (Ben Avon)
  536. Kevin. Chavous (Abington)
  537. Luz Libreros (Gibsonia)
  538. Jeff Schwartz (Pittsburgh )
  539. Diane Carroll (Pittsburgh)
  540. Nichole Dahlen (Pittsburgh)
  541. Rebecca Mauro (Pittsburgh)
  542. Phyllis Barber (Pittsburgh)
  543. Mary (Pittsburgh)
  544. Tina B (Scott township)
  545. Brian McGuirk (Pittsburgh)
  546. Katelyn Haas (Squirrel Hill)
  547. James J. Stitt (Pittsburgh)
  548. Cindy Glick (Franklin Park)
  549. Karen (Pittsburgh)
  550. Bonnie Cox (Pleasant Hills)
  551. Bill O'Rourke (McCandless Township)
  552. Jennifer Odle (White Oak)
  553. Tamara Walker (Pittsburgh)
  554. A Robinson (Pittsburgh)
  555. Chelsea ardle (Wilkinsburg )
  556. Christine (Pittsburgh)
  557. Phyllis Hartman (Pittsburgh)
  558. Susan Simmers (Baldwin Township)
  559. Jeff Jordan (Level Green, PA)
  560. Timothy Kim (pittsburgh)
  561. Jason Martin (Pittsburgh)
  562. Brandon Alexander Frain (Allison Park)
  563. Bill (Monroeville)
  564. Celia Spence (Pittsburgh)
  565. Neil Donahue (Pittsburgh)
  566. Kathryn Gregor (Pittsburgh)
  567. Diane Ramos (pittsburgh)
  568. Ginny (Pittsburgh)
  569. kanak Iyer (Carnegie)
  570. Matthew Dixon (Ross )
  571. jamesmorgan (Pittsburgh)
  572. Daniel O'Neill (Wexford)
  573. Debra Gloster (Highland Park, )
  574. Andria (Monroeville)
  575. Jason Kurtz (Bethel Park, PA)
  576. Rebecca (Greenfield)
  577. Jim Pashek (Fox Chapel)
  578. Lila de Klaver (Ben Avon)
  579. Mark Lewis (Wilkins Township)
  580. Robyn Barber (Pittsburgh)
  581. Sarah Morgan (Pittsburgh)
  582. Diana Jones (Pittsburgh)
  583. Lauri Fink (Bethel Park)
  584. Mario Leone (Hopewell Twp.)
  585. Dave Buchewicz (South Park Township)
  586. Amy S. (Squirrel Hill)
  587. Betsy Zang (Finleyville)
  588. M Shernell Smith (Pittsburgh)
  589. Kacy Jursa (Washington)
  590. Dennis P McManus (Pittsburgh)
  591. M. Raymond Cywinski (Pittsburgh)
  592. Eric Benheimer (West View)
  593. Mary (Freeport)
  594. MK Ranii (O'Hara Township)
  595. Robin Martin (Finleyville)
  596. nichole Benincase (Ellwood City)
  597. Ed Heal (Pittsburgh)
  598. Erica Crystol (North Versailles)
  599. Dianne Mahronich (Cheswick)
  600. Courtney Mahronich (Cheswick, PA)
  601. Maureen O'Neill (Whitehall)
  602. Gayle (Pittsburgh)
  603. Shema Krinsky (South Park)
  604. Diana Taiclet (Natrona Heights)
  605. Cynthia Hill (Duquesne)
  606. Aftyn Giles (Pittsburgh)
  607. Sahar (Pittsburgh)
  608. myra smith (Pittsburgh )
  609. Lori Butler (Wilmerding)
  610. Simona Loberant (Pittsburgh)
  611. Michael Hill (Greenfield)
  612. Carol Pan (Monroeville)
  613. Matthew Mehalik (Gibsonia)
  614. Sherri (Dorseyville)
  615. Sherrelle (Pittsburgh)
  616. Kimberly Egan (Wexford)
  617. Monique (South fayette)
  618. Shannin (Pittsburgh)
  619. nancy martin (west view)
  620. Makayla Sodergren (Enon Valley)
  621. Stephen D. Hepler (Sarver, PA)
  622. Nicholas Zographos (Mt. Washington)
  623. Patty (Pittsburgh)
  624. Sarita Pearce (Pittsburgh)
  625. Ray (Westview)
  626. Ginette (Ross Township)
  627. Rebecca Bykoski (Pittsburgh)
  628. Court Gould (Indiana Township)